30 Ağustos 2012 Perşembe

Gülben Ergen Mesaj Olayı





Mustafa Erdoğan'dan henüz boşanmamış olan Gülben Ergen cep telefonundan "manalı" mesajlar atarken, TNT Kırmızı Halı kameralarınca görüntülendi...

 Son günlerde evliliği ve boşanma haberleri ile gündemde olan Gülben Ergen telefonundan ‘Sen canımsın benim, şahdamarımmısın sen benim, sahipmisin sen bana?, rengim sensin, canım o benim’ mesajları atarken kameralara fena yakalandı.

 Tnt televizyonunda ekrana gelen ‘Kırmızı Halı’ magazin programı bu skandal mesajları saniye saniye görüntülemeyi başardı.

 İşte Gülben Ergen'in cep telefonundan attığı mesajlar..

 Alırım sevgilim.

 Rengim sensinnn

 Ben de senin gökkuşağınımmm
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gülben Ergen, BlackBerry messenger’dan “sevgilim, şahdamarım” şeklinde mesajlaştığı yeni1hayat rumuzlu kişinin Deniz Seki olduğunu öne sürdü. Seki de Ergen’i doğruladı.

 Üç çocuğunun babası Mustafa Erdoğan ile boşanma davası süren Gülben Ergen’in geçen hafta konuşmacı olarak katıldığı Araştırma Zirvesi’nde elinden düşürmediği telefonuyla yaptığı samimi yazışmaları gündeme bomba gibi düştü. Ergen blackBerry marka telefonundaki messenger’dan yaptığı yazışmada yeni1hayat rumuzlu kişiyle kalabalık salonda “Sahip misin sen bana?”, “Sen benim gökkuşağım mısın?”, “Şahdamarım mısın benim?” “Sevgilim neredesin?” şeklinde mesajlaştığı, yeni1hayat rumuzlu kişinin de “En arkadayım” cevabı verdiği kameraya takıldı. Ergen sevgilisiyle mi yazıştığı sorularını, TRT 1’de sunduğu kendi adını taşıyan program çıkışında yanıtladı.


Başıma yeni gelmiyor bu
 Yeni1hayat rumuzunun Deniz Seki’nin şarkısı olduğunu açıklayan Ergen, şöyle dedi: “Bir kadın olarak bu ülkede başıma yeni gelmiyor bu... Doğrusu kiminle mesajlaştığımın hesabını vereceğimi düşünmezdim. Bu bir şarkı sözü desem, bunu Deniz Seki yazdı desem, Yeni Bir Hayat’ın Deniz Seki olduğunu söylesem güler misiniz? İstediğiniz kadar gülün. Bir arkadaşımla konuşuyordum diyebilirim, Mustafa Erdoğan ile mesajlaşıyordum diyebilirim ama bunların hiçbirini size tek tek açıklamak zorunda değilim.”
 Gülben Ergen’in messenger’la yazıştığını iddia ettiği ve Nokia marka telefon kullandığı öğrenilen Deniz Seki de “Evet Gülben ile mesajlaştım, evet sarkısını yazıyorum, adı Şahdamarım. Muhteşem olacak. Yeni1hayat diyorum” cümleleriyle ünlü sanatçıyı doğruladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder